Hizmetlerimiz

Grup Ahenk İlahi Ekibi olarak istanbulda Kocaeli'de bolu'da Sakarya’da Bilecik de düzce de Türkiyenin her yerinde düğün organizasyonlarınıza farklılık katma ve dini görüşlerimize daha uygun hale getirmek için sizlere hizmet vermekteyiz.

Türkiye'de yakından tanınan ve bilinen eserleriyle herkesin gönlüne taht kurmuş birçok ilahi sanaçısı ile çalışmaktayız. Düğünler, etkinlikler ve açılış törenleri gibi birçok özel günde sizlere unutamayacağınız manevi anlar yaşatmaktayız.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz onlarca sünnet düğünü organizasyonu ile edindiğimiz tecrübelerimizden yola çıkarak sizlere en güzelini sunmaya devam ediyoruz.

Dini ve İslami organizasyonların vazgeçilmezi olan semazenlerin gösterisi sizleri manevi bir yolculuğa çıkaracak.

Masa ve sandalye süsleme işlerinizi profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Nişan evliliğe giden yolda önemli bir adımdır. Nişan töreninizin hayallerinizin ötesinde olması için bizi arayın.

Organizasyonlarınıza biraz tebessüm ve neşe katmak ayrıca misafirlerinizin hoşça vakit geçirebilmesi için animasyon grubumuzu tercih edebilirsiniz.

Kına gecelerinizde bayanlara özel her türlü hizmeti vermekteyiz. İlahi grupları, tasavvuf grupları, semazenler ve daha birçok seçenek ile yanınızdayız.

İlahi Grubu Semazen Grubu. Mehteran Takımı. Dini Düğün Nişan İlahi Grubu. İlahi Grubu. Dini Düğün. Düğün İlahileri. Semazen Gösterisi. Mevlütlü Düğün. Sünnet Organizasyon.